AURORA - Forum

Forum Sojuszu AURORA


#1 2008-08-17 13:45:58

Meteor

Admin Forum

5085681
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 210
Punktów :   
WWW

Grabieże

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wysłane: Sierpień 06, 2008, 10:31:50 - Wysłany przez: MrBlueberry

Mój pierwszy konkretny atak (na Obelusa, któremu wysyłałem zaproszenia do sojuszu - ten jednak nie wykazał ani krzty zaiteresowania moimi wiadomościami). Niewielki wprawdzie i nielicznym wojskiem, ale pokazuje jak silni są wojownicy Aurory!

Napastnik    MrBlueberry z osady Domus Aurea

Jednostki   15xfalanga
Straty   0   0   0   0   0   0   0   0   0   0  Chichot
Zdobycz    [Drewno] 210 + [Glina] 211 + [Żelazo] 211 + [Zboże] 43 = 675
Straty   [Drewno] 0 + [Glina] 0 + [Żelazo] 0 + [Zboże] 0 = 0
Zysk   100%
Efektywność   100%
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wysłane: Sierpień 06, 2008, 11:00:38 - Wysłany przez: Kaer_Morhen

Ha! I tak wa$nie powinno być - ludzie na poziomie powinni Nas wspominać po kulturze, manierach i obyciu a ciemnota z trwogą powinna wyglądać zza palisady, czekając na nieuchronne nadej$cie Aurorskich Legionów Wyplewiaczy Buractwa!
Niech %yje dzielny, nieulęky  Wódz, AURORA  VICTOR!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


AURORA VICTOR !!!!!!

Offline

 

#2 2008-12-01 06:58:16

Meteor

Admin Forum

5085681
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 210
Punktów :   
WWW

Re: Grabieże

Kochani !!!!
Dziś w nocy przeprowadziłem masowy zwiad :angel:na osady graczy którym wysłałem zaproszenia do sojuszu, lecz nie raczyli nawet odpisać. Tych osadek jest kilkanaście. Po raportach ze zwiadów sami już zobaczycie kto się nadaje na farmę ;-) Więc jeśli komuś się to przyda (a mam nadzieję że tak) to skorzystajcie z tego zwiadu i ruszcie (Ci którzy jeszcze tego nie zrobili ) swoje wojska po darmową wyżerkę
A potem proszę o ciekawsze wypady aby tutaj pokazać


AURORA VICTOR !!!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl