AURORA - Forum

Forum Sojuszu AURORA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-11-19 18:11:49

Meteor

Admin Forum

5085681
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 210
Punktów :   
WWW

Wybory czyli kto na kogo itp.

Kochani.
Czas na małe zmiany w naszym sojuszu. W myśl hasła, że kto nie idzie do przodu ten się cofa i My musimy ruszyć do przodu. Nabór "młodych wilczków" to tylko pierwszy krok, aby AURORA była poważana przez wielkich tego świata.
Niestety na początek mam złe wieści, mianowicie MrBlueberry już nie wróci do gry...
Ja jako jego sitter będę starał się doglądać jego osad i w miarę możliwości je rozwijać.
W związku z tym stanem rzeczy musimy trochę przereorganizować Sojusz. A mianowicie propozycja jest taka, aby zrobić Wybory (wiem, mocno przereklamowane i budzące niepokój słowo).
Poszukujemy takich osób:
Szef Sojuszu - osoba mająca prawo decydować w sporach wewnątrz sojuszu, na zewnątrz zaś reprezentująca najlepiej jak umie nas wszystkich.
Dyplomata - osoba zajmująca się ogólnie rzecz biorąc dyplomacją.
Generał OFF i Generał DEF - osoby (najlepiej dwie różne) zajmujące się koordynacją i strateegią ataków odpowiednio OFF i DEF.
Rada Starszych - tu myślę że zgodzicie się ze mną aby w niej zasiadali Ci którzy są tutaj od początku ( 6 osób - Klaudynka.k135, Madzia.lp, Rocker, Ruffi, Kaer_Morhen, , Meteor) - Rada podejmuje WSZYSTKIE decyzje poprzez wspólne radzenie się i dyskutowanie problemów, w przypadku połowicznych głosów decyzja należy do Szefa Sojuszu.

Jak to wszystko widzicie i jakie są Wasze spostrzeżenia, rady itp.
Zapraszam do wypowiadania się.
Wasz Meteor.


AURORA VICTOR !!!!!!

Offline

 

#2 2008-11-19 22:18:19

madzia.lp

Moderator

5162772
Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 40
Punktów :   

Re: Wybory czyli kto na kogo itp.

Sądzę, że jak najbardziej jest to dobry pomysł. Kwestia tylko taka: kogo wybierzemy nowym Szefem sojuszu?

Offline

 

#3 2008-11-20 09:29:38

ruffi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wybory czyli kto na kogo itp.

jesli chodzi o rade to ja jestem jak najbardziej za tym skladem. na dyplomate proponuje meteora, a rockera na generala off. jesli chodzi o szefa to mysle ze rada powinna sie zebrac na chatboxie i sama zadecydowac.

Offline

 

#4 2008-11-23 23:32:18

Meteor

Admin Forum

5085681
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 210
Punktów :   
WWW

Re: Wybory czyli kto na kogo itp.

Głos Rockera:

Mam klopoty z napisamiem posta, wiec napisze to tutaj:

Moje propozycje:
Meteor - szef, przedstawiciel i ostateczny glos sojuszu.
Ruffi - general deff.
Rada zostaje, ale jeden warunek - w naglych przypadkach wystarcza 3 glosy by powziac jakas decyzje. Chodzi mi o to, ze gdy jest trudny moment, w ktorym potrzebna szybka reakcja, to 3 osoby bedace akurat online moga podejmowac decyzje.
Musi byc jeden dyplomata, ktory poprowadzi polityke "zagraniczna" - proponuje kogos z trojki Klaudynka, Madzia, Meteor.
Rozkazy generalow - rzecz swieta. Za zle decyzje general odpowiada przed Rada, ale wczesniej jego rozkazy sa swiete i obejmuja tez rade. General wydaje rozkazy TYLKO militarne. Jesli trzeba biore na siebie dowodztwo wojsk offowych.
Glosowanie mozna zakonczyc 30.11.2008 do polnocy. Jesli ktorys "mlody wilczek" chce sie czyms zajac, niech pisze i zostanie poddany glosowaniu.


AURORA VICTOR !!!!!!

Offline

 

#5 2008-11-24 10:55:58

RRR

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wybory czyli kto na kogo itp.

Jestem za ,zeby Meteor był szefem,odkad jestem w sojuszu on chyba najbardziej sie udziela, daje propozycje, widac ze mu zalezy na NAS.      Ruffi- generał deff-nie mam nic przeciwko. Na dyplomate proponuje kogos kto nie ma innego satnowiska.tak zeby kazdy zajmowal sie 1 rzecza a dobrze.  Wy jesteście dluzej w sojuszu,wiecie lepiej kto jest w czym dobry, poza tym dluzej gracie-czujecie kto w czym sie sprawdzi.

Offline

 

#6 2008-11-24 15:10:42

klaudynka.k135

Moderator

7279521
Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 54
Punktów :   

Re: Wybory czyli kto na kogo itp.

Ja dostosuje sie do ostatecznego wyniku wyborów.

Offline

 

#7 2008-11-28 18:26:52

aa--19

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wybory czyli kto na kogo itp.

ja się zgadzam na wszystko o ile wogóle moje zdanie jest brane pod uwage jako "nowego" raczej nie jestem z siebie zadowolony że tak pisze ale nie znam Was jeszcze a z tego co tu przeczytałem już jesteście niezłymi znajomymi to sami wiecie co i jak:)
pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl