AURORA - Forum

Forum Sojuszu AURORA


#1 2008-08-17 13:48:44

Meteor

Admin Forum

5085681
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 210
Punktów :   
WWW

O budżecie Sojuszu

Budżet sojuszu
Autor    Wiadomości - MrBlueberry
- (Utworzone: 20.07.08 18:48)

Chcąc wybrać się kiedykolwiek na większą wojnę (a jest to niezbędne jeśli chcemy się liczyć na arenie światowej) - prawdopodobnie będziemy potrzebowali komunalnego budżetu uwzględniającego aktualne potrzeby Wspólnoty oraz kogoś kto okaże się wystarczająco odpowiedzialny by przewodzić temu przedsięwzięciu; zbrojenie się kosztuje, a koordynacja działań mających na celu utworzenie potężnej armii będzie wymagała znajomości nie tylko zasad rynku lecz także wiedzy z zakresu wojskowości i opanowanej do perfekcji logistyki.
Temat uważam za otwarty - i oczywiście czekam na wszelkie spostrzeżenia, uwagi i pomysły!

----------------------------------------------------------------------------------------
Kaer_Morhen - (Utworzone: 26.07.08 22:28)

temat otwarty, ale my$le,%e Wodz wystarczajaco jasno i konkretnie opisa£ ca£a akcje zbrojeniowa...

Jednak%e by do tego dosz£o, najpierw ka%dy z Nas musi byc na odpowiednim poziomie gospodarczym. By do tego dosz£o, w miare szybko, wpad£ mi do g£owy pewnien pomys£.

Zmajdujac sie poki co na czo£owym miejscu ( Wodzu dzielnie pieta mi po deptach mam ju% jako takie zaplecze gospodarcze... kopalnie daja rady, wiec je$li kto$ nie ma bzika na punkcie godno$ci , samowystarczalno$ci i niezale%no$ci finansowej - niech pisze do mnie prosto z mostu, chetnie dopomoge.Wiem,%e przyk£adowo 1,5k mixa to nie wypas fortunka, ale to zawsze 2-3 budyneczki do przodu. Odpisywac i wspierac bede w miare mo%liwo$ci, u mnie pienia%ek ciagle w obrocie

AURORA VICTOR!

----------------------------------------------------------------------------------------
MrBlueberry - (Utworzone: 27.07.08 12:40)

Dobrze, że zwróciłeś na to uwagę, towarzyszu! Poruszyłeś bardzo ważny temat, dla którego możemy otworzyć nowy wątek na forum.
Przyłączam się zatem do apelu Kaer Morhen - jeśli ktoś potrzebuje wsparcia - pytać. A ci, którzy mogą takowego udzielić będą myśleć co dalej

Aurora victor!

----------------------------------------------------------------------------------------
Vesemir - (Utworzone: 31.07.08 00:56)

Moje kopalnie i pola swietnie prosperuja, bo chowam dokladnie zapasy by moc za nie rozwijac gospodarke. Chetnie sluze pomoca


AURORA VICTOR !!!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl