AURORA - Forum

Forum Sojuszu AURORA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-09-14 19:13:51

Meteor

Admin Forum

5085681
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 210
Punktów :   
WWW

Rozruszanie forum

Z wielkim szokiem przeczytałem list Rockera:
"Rocker     08/09/14    
    INFO     10:08:17    
    Witaj AURORO.

Widze ze na forum cisza i spokoj. Zastanawiam sie czym to jest spowodowane. Vesemir szepnal mi na uszko ze podobno zycie forumowe przygasalo od chwili mojego pojawienia sie w AURORZE.
Kochani. Wierzcie mi - jestem oddany calym sercem AURORZE. Jest w nas potencjal. Jednak dla dobra sojuszu jestem w stanie odejsc jesli to poprawi sytuacje w sojuszu. I naprawde nie bede mial do nikogo zalu. Moze sie mnie obawiacie, moze krepujecie... Naprawde jesli ktos zle sie czuje ze mna w sojuszu to moge po cichutku wyjsc nie obrazajac sie na nikogo. Czuje sie troszke winny tej sytuacji. Nasz Wodz zniknal, Kaer Morhen tez malo widac, dziewczyny umilkly, i tylko Meteor szaleje w dyplomacji. Dwoi sie i troi. Jesli chcemy byc coraz mocniejsi to musimy byc jednym teamem, caloscia. Jesli ja w tym niepasuje to naprawde nie ma problemu - odejde dla dobra AURORY.

Moj kamrat z TOG W - gonzo zapytal sie czy moze mzalozyc osade gdzies kolo nas, wiec polecilem mu ta nowa lokalizacje. Zalozy poza terenem Hells'ow, by im nie wchodzic w parade, a dobrze jest miec blisko siebie kogos z duzego zaprzyjaznionego sojuszu prawda?

Zycze milej niedzieli.

AURORA VICTOR!!!!!   
"

Kochani, nie wiem jak Wy, ale mi nawet przez myśl nie przeszło żeby Wasza aktywność na forum była tak apatyczna dlatego......
Rozumiem, że życie prywatne, rozbudowa wiosek itp. ale jednak myślę że moglibyśmy ożywić to forum z powrotem. Co Wy na to ??
Liczę na Waszą zwiększoną aktywność, a Rockera proszę: nie wypisuj takich bzdur, bo ja w to nie uwierzę choćby mnie żywcem Jarovit chciał kroić !!!!

Pozdrawiam.
Meteor.


AURORA VICTOR !!!!!!

Offline

 

#2 2008-09-14 23:00:23

madzia.lp

Moderator

5162772
Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 40
Punktów :   

Re: Rozruszanie forum

Dokładnie. Napisałam już z resztą Rocker'owi, że z mojej strony ma jedynie przyjaźń i w życiu nie chciałabym, aby nasz sojusz opuścił.
Jeżeli chodzi o moją aktywność na forum - cóż, studia. Powiecie: "dopiero wrzesien"? Nie chciało mi się uczyć na czerwiec, to teraz mam za swoje. Jak skończą się poprawki (czyt. 30.09.2008), postaram się znów aktywnie brać udział w życiu naszego sojuszu i udzielać się na forum.
To tyle z mojej strony.
Pozdrawiam
Magda

Offline

 

#3 2008-09-15 11:28:58

Rocker

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 51
Punktów :   

Re: Rozruszanie forum

Bardzo Wam dziekuje za te wspaniale slowa otuchy... Osobiscie moge gwarantowac ze bede walczyl u Waszego boku do konca serwera, a moze i zalozymy sojusz gdzie indziej...

Offline

 

#4 2009-01-10 20:20:21

Meteor

Admin Forum

5085681
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 210
Punktów :   
WWW

Re: Rozruszanie forum

Cóż.... kilka miesięcy później i Rockera zabrakło w sojuszu, Kaer Morhen cichaczem i bez słowa opuścił sojusz....
Ale ja Wam gwarantuję jedno: ja zostanę do końca !!!!
I choćbym miał sam ciągnąć ten sojusz to zrobię co w mojej skromnej mocy aby go utrzymać przy życiu !!
I wiem, że nie będę sam


AURORA VICTOR !!!!!!

Offline

 

#5 2009-01-11 17:40:15

aa--19

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rozruszanie forum

to ile osob właściwie zostało?? chyba powinienem miec login "nowy" hehe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl